Anasayfa

Çözümlerimiz

E-Ticaret SEO Danışmanlığı

Çok işlek bir caddedeki dükkanınızdan daha fazla para kazandıracağını düşünebiliyormusunuz bir E- ticaret sitesinin !!!!

 

E- Ticaret (sanal mağazacılık) son 10 yılda ülkemizdede gelişerek hızla büyümeye devam ediyor öyleki bu alanda yurtdışı yatırım firmaları ülkemizde markalaşmış olan e- ticaret sitelerini satın alma veya ortaklıklar kurmaya başlandı.Firmaların internet üzerinden ürünlerini sattığı online web siteleri mağaza satışlarıyla aynı rakamları hatta daha çok ürünlerini satmasına olanak sağlıyor.


E- Ticaret (online satış) siteleri ürün rekabeti de son derece önemlidir. Google arama moturu sayfasında veya diğer arama motorları sayfasında ürünlerin ilk sıralarda çıkması gerekmektedir ki ürün satışı gerçekleşsin ve firmanıza kazanç sağlasın. Bu noktada e- ticaret danışmanlığı konusunda hizmet alabileceğiniz firmalar veya şirketler ile çalışmanız kaçınılmaz oluyor. E ticaret sitesi seo optimizasyon çalışmalarına ihtiyaç noktasında firmamız gerekli çalışmaları sizin sitenize uygulayacakdır bu çalışmalar aylık düzenli olarak yapılması gerektirmektedir iyi bir e ticaret sitesi danışmanı size hem daha çok satış yapmanızda faydalı olacak hemde web sitenizin tanınırlığını artırarak markalaşmanıza olanak sağlayacakdır.


E-Ticaret sitesi Seo Optimizasyonu, hem site trafiğini artırmaya yönelik hem de web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları üyelere ve müşterilere dönüştürmek ve  daha fazla fayda elde etmek için yapılan hizmetler bütünüdür. 


E-Ticaret SEO Danışmanlığı Hizmet İçeriği: 


-  Pazarlama kanallarınızı daha aktif hale getirip web sitenize daha verimli trafik almanız, 
-  Kullanıcılarınıza daha iyi bir ziyaret tecrübesi yaşatmanız, 
-  Ve ziyaretçilerinizin daha fazla üye olmaya yönlendirme, alışveriş yaptırma vb. gibi sergilemelerini istediğiniz davranışları gerçekleştirmelerini sağlamaktır. 

Siteniz için yapılan ön analiz çalışmasından sonra gerçekleştirilecek olan çalışmalar şunlardır; 

-  Pazarlama etkinliği 
-  Kullanılabilirlik 
-  Ürün ve Servisler 
-  Analiz ve Ölçümleme 
-  Sürekli İyileştirme