Anasayfa

Çözümlerimiz

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Sbb Reklam olarak Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmeti sunduğumuz firmaların dijital (internet) ortamında markalaşması ürün hizmetlerini daha çok kitleye ulaştırılması ve tanınırlığını artırmak amaçlı tüm online işlemleri konusunda uzman olan çalışma arkadaşlarımızla profesyonel bir şekilde yaptığımız çalışmalardır. 


Kurumsal seo danışmanlık normal yapılan seo çalışmalarından farklıdır sebebi ise sonuçta belirli bir noktada olan markanızın prestijini göz önünde bulundurulması gerek markanın haklarının korunması ve zarar görmemesi gerekli yapılacak tanıtımlarda yazılan yazılar ve kullanılan görsel tanıtım reklamları prestijinize zarar vermemelidir. Bu noktada yapılacak çalışmalar kurumsal seo danışmanı düzenli bir şekilde firma sahibi ile iletişimde olarak marka itibarının zarar görmemesi ve müşteri kaybetmenize sebep olmaması için kurumsal seo danışmanlık firması veya şirketi ile çalışmalarınızı yapmanız markanızın güvenli şekilde büyümesini ve yeni müşteriler kazanmanızı sağlayacakdır.


 

Kurumsal Seo Danışmanlık Hizmeti Neden Alınmalı ve Faydaları !!!


Kurumsal seo Dönüşüm Optimizasyonu, hem site trafiğini artırmaya yönelik hem de web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları üyelere ve müşterilere dönüştürmek ve  daha fazla fayda elde etmek için yapılan hizmetlerdir. Pazarlama kanallarınızı daha aktif hale getirip web sitenize daha verimli trafik almanız, kullanıcılarınıza daha iyi bir ziyaret tecrübesi yaşatmanız ve ziyaretçilerinizin daha fazla üye olmaya yönlendirme, alışveriş yaptırma vb. gibi sergilemelerini istediğiniz davranışları gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Dünya genelinde artık çok etkin kullanılan sosyal ağlar markanızın ve ürün hizmetleriniz çok çabuk şekilde binlerce kişiye ulaşmanıza olanak sağlamaktadır fark kurumsal seo hizmeti aldığınız firma yada şirket sizi doğru yönlendirmesi gerekmektedir. Firmalar yada şirketler ürünlerini, hizmetlerini ve markasının tanıtımını daha uygun bütçe ile yapabilecekleri dijital ortamda kurumsal seo danışmanı firmalara daha etkin ve faydalı olacakdır.


Kurumsal Seo Çalışmasına Nasıl Başlıyoruz !!!


Sbb Reklam olarak kurumsal seo çalışmasına başlamadan önce web siteniz için yapılan ön analiz çalışmasından sonra gerçekleştirilecek olan çalışmalarımız şunlardır; 
- Pazarlama etkinliği 
- Sitenizin Kullanılabilirlik testi
- Şirket web sitenizin Ürün / Hizmetleriniz analizini çıkarmak
- Analiz ve Ölçümleme 
- Sürekli web sitenizi iyileştirme ve geliştirme
– Markanın değerini internet üzerinde koruyup artırmak
– Markanın güvenilirliğini ve popülaritesini sağlamak
– Markanızın bilinirliğini artırmak
– Markaya etkili ve güçlü bir satış/pazarlama stratejisi belirlemek
– Sitenizin  gerekli düzenlemelerini yaparak arama motorlarında bulunabilirliğini sağlıyoruz
– Site için güçlü referans noktaları oluşturularak arama motorlarında kalıcı olmasını sağlıyoruz
– Sosyal medya ağlarınızı destekliyoruz
– Siteye giren ziyaretçi sayısını artırarak yeni müşteriler kazandırıyoruz